baner-7.jpg
Slovensky
Úvodná stránka Podpora Články

Články

Na obzore nová geometria V1200

Naša firma absolvovala v školiacom centre John Bean školenie na novú geometriu s označením V1200.

>> viac

 

Varianty softvéru pre geometrie

Geometrie pre osobné autá od firmy John Bean dodávame s rôznymi úrovňami počítačového softvéru Pro 42. Uvádzame prehľad rozdielov.

>> viac

 

Nové vyvažovačky kolies

Do našej ponuky vyvažovačiek kolies pre osobné autá pribudli v máji 2014 nové sonarové. Majú typové označenie BFH 500, resp. BFH 600. Samozrejme od osvedčeného amerického výrobcu John Bean.

>> viac

 

Repas s firmou GYS

Repasné opravy karosérií vozidiel môžete značne zefektívniť využitím produktov firmy GYS. Ako inšpirácia môžu poslúžiť nasledovné informácie.

>> viac

 

Inštalácia podúrovňového zdviháku + video

Pozrite si informatívne video firmy SLIFT. Ukazuje inštaláciu podúrovňových zdvihákov do zabehnutého autoservisu.

>> viac

 

Nebezpečné zdviháky

Čo sa v autoservisoch často podceňuje, je stav gumových podpier u zdvihákov. Podliehajú opotrebeniu. Treba ich včas meniť za nové, lebo sa môže stať nejaké nešťastie.

>> viac

 

Môže sa ešte zvárať Cé-Óčkom?

Dali by ste si opraviť auto po búračke v servise, kde na opravy karosérií používajú len starú známu "CO zváračku"? Dobre si to rozmyslite!

>> viac

 

Nepodceňujte servis klimatizácií

Aj vy si myslíte, že stačí k vozidlu prisunúť plničku klimatizácie, napojiť ju na okruh klimatizácie vozidla, zapnúť na plničke automatický cyklus a hotovo? No len aby sa vám to nevypomstilo.

>> viac

 

Nedoškriabte disky - pneuservis

Každoročne sa opakuje rovnaký proces - prezúvanie pneumatík na letné, na zimné. A každoročne sú nespokojní zákazníci, lebo im v servise doškriabali disky.

>> viac

 

Otočné taniere pre geometriu vozidiel

V praxi sa predávajú dva typy otočných tanierov: mechanické a elektronické. S tým súvisia aj otázky zákazníkov. Na čo sú potrebné elektronické otočné taniere, nestačia mechanické?

>> viac

 

Čistota základom merania geometrie

Mnohokrát nám zákazníci volajú, že hoci sme im len nedávno nakalibrovali geometriu a znivelovali zdvihák pre geometriu, od určitého času majú všetky autá po nastavení geometrie volant nakrivo, alebo ťahajú do strany. Žiadajú novú kalibráciu geometrie. Od nás však dostanú otázku: "V akom stave máte otočné taniere?" Väčšinou ich táto otázka zaskočí. Neveria, že by ony mohli byť zdrojom problému.

>> viac

 

Nový spôsob testovania tlmičov

Testery tlmičov sú v súčasnosti vo výbave mnohých, najmä značkových autoservisov. Ako samotné tlmiče na vozidlách, tak aj testery tlmičov v autoservisoch podliehajú neustálemu vývoju. Mení sa aj spôsob vyhodnotenia účinnosti tlmičov.

>> viac

 

 

Konzultácie, poradenstvo

 

Možnosť nákupu nových zariadení aj na lízing, možnosť odkúpenia pôvodných zariadení ak sú v dobrom technickom stave

 

 

Predaj, dovoz, montáž, zaškolenie na obsluhu, záruka 2 roky

 

Záručný a pozáručný servis, kalibrácie, revízie

 

Update databáz zariadení, upozornenie zákazníkov na koniec platnosti revízií

 

 

Školenia, dokumentácia, certifikáty