baner-5.jpg
Slovensky
Úvodná stránka Podpora Články

Články

Autoopravár junior 2018

Naša firma FECO bola hlavným partnerom 19. ročníka finálového kola celoslovenskej súťaže učňov automechanikov, autokarosárov, autolakovníkov. Organizačne kompletne zastrešila súťaž karosárov.

>> viac

 

Na obzore nová geometria V1200

Naša firma absolvovala v školiacom centre John Bean školenie na novú geometriu s označením V1200.

>> viac

 

Varianty softvéru pre geometrie

Geometrie pre osobné autá od firmy John Bean dodávame s rôznymi úrovňami počítačového softvéru Pro 42. Uvádzame prehľad rozdielov.

>> viac

 

Nové vyvažovačky kolies

Do našej ponuky vyvažovačiek kolies pre osobné autá pribudli v máji 2014 nové sonarové. Majú typové označenie BFH 500, resp. BFH 600. Samozrejme od osvedčeného amerického výrobcu John Bean.

>> viac

 

Repas s firmou GYS

Repasné opravy karosérií vozidiel môžete značne zefektívniť využitím produktov firmy GYS. Ako inšpirácia môžu poslúžiť nasledovné informácie.

>> viac

 

Inštalácia podúrovňového zdviháku + video

Pozrite si informatívne video firmy SLIFT. Ukazuje inštaláciu podúrovňových zdvihákov do zabehnutého autoservisu.

>> viac

 

Nebezpečné zdviháky

Čo sa v autoservisoch často podceňuje, je stav gumových podpier u zdvihákov. Podliehajú opotrebeniu. Treba ich včas meniť za nové, lebo sa môže stať nejaké nešťastie.

>> viac

 

Môže sa ešte zvárať Cé-Óčkom?

Dali by ste si opraviť auto po búračke v servise, kde na opravy karosérií používajú len starú známu "CO zváračku"? Dobre si to rozmyslite!

>> viac

 

Nepodceňujte servis klimatizácií

Aj vy si myslíte, že stačí k vozidlu prisunúť plničku klimatizácie, napojiť ju na okruh klimatizácie vozidla, zapnúť na plničke automatický cyklus a hotovo? No len aby sa vám to nevypomstilo.

>> viac

 

Nedoškriabte disky - pneuservis

Každoročne sa opakuje rovnaký proces - prezúvanie pneumatík na letné, na zimné. A každoročne sú nespokojní zákazníci, lebo im v servise doškriabali disky.

>> viac

 

Otočné taniere pre geometriu vozidiel

V praxi sa predávajú dva typy otočných tanierov: mechanické a elektronické. S tým súvisia aj otázky zákazníkov. Na čo sú potrebné elektronické otočné taniere, nestačia mechanické?

>> viac

 

Čistota základom merania geometrie

Mnohokrát nám zákazníci volajú, že hoci sme im len nedávno nakalibrovali geometriu a znivelovali zdvihák pre geometriu, od určitého času majú všetky autá po nastavení geometrie volant nakrivo, alebo ťahajú do strany. Žiadajú novú kalibráciu geometrie. Od nás však dostanú otázku: "V akom stave máte otočné taniere?" Väčšinou ich táto otázka zaskočí. Neveria, že by ony mohli byť zdrojom problému.

>> viac

 
Viac článkov...

 

Konzultácie, poradenstvo

 

Možnosť nákupu nových zariadení aj na lízing, možnosť odkúpenia pôvodných zariadení ak sú v dobrom technickom stave

 

 

Predaj, dovoz, montáž, zaškolenie na obsluhu, záruka 2 roky

 

Záručný a pozáručný servis, kalibrácie, revízie

 

Update databáz zariadení, upozornenie zákazníkov na koniec platnosti revízií

 

 

Školenia, dokumentácia, certifikáty